KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114290
nr 1411 4290
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 80x80cm, yttermått inklusive ram: 83x83cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:01:37
14/8 22:58:15
700 kr
16/8 17:52:15